Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

e-Twinning

Czerwcowe wydanie

Oto ostatni, przynajmniej w tym roku szkolnym, numer naszego magazynu How About You?.  A w nim uczniowie 4a opisują i ilustrują swoje ulubione ubrania, uczniowie 2c projektują T-shirty a klasa 6a opowiada o osobach, których styl kształtuje gust Polaków.

Czytaj więcej: Czerwcowe wydanie

czwarty numer naszego magazynu How About You

Udostępniamy dzisiaj czwarty numer naszego magazynu How About You  . A w środku – wielkanocne zwyczaje panujące we Włoszech, we Francji, na Krecie  i w Polsce oraz nasze zainteresowania –zarówno  typowe jak i rzadziej spotykane, jak na przykład paralotniarstwo czy wyrób biżuterii.  Wszystko bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami.  

Czytaj więcej: czwarty numer naszego magazynu How About You

How About You?

Kolejny numer naszego magazynu How About You?  dostępny online! To wydanie poświecone zostało jedzeniu w  krajach, w których realizowany  jest projekt , zasadom zdrowego odżywiania i naszym ulubionym potrawom.  Szczególnej uwadze polecamy przepisy na włoski maccarun a cann’cell, kreteńskie  dakos, polskie pierniczki i francuskie tartiflette.  Miłej lektury. 

Pobierz TUTAJ

How about you

Zapraszamy do przeczytania drugiego numeru naszego miesięcznika How about you.  Prezentujemy w nim nasze kraje, regiony i miejscowości, w których mieszczą się szkoły do których chodzimy.  Ponieważ jest to wydanie świąteczne, część numeru poświęciliśmy  opisowi tradycji bożonarodzeniowych w naszych krajach. Wszystko bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami wykonanymi przez naszych uczniów.  Wesołych Świąt i miłej lektury. Zobacz Gazetkę TUTAJ 

How about you?

Pierwszy numer magazynu How about you? dostępny online! A co w magazynie? Artykuły, quizy, rysunki, zdjęcia , informacje i krzyżówka.  I wszystko po angielsku.  Zajrzyj i się przekonaj. Autorami są nie tylko  uczniowie klas IV, V i VI, ale także nasi przyjaciele z Krety, Włoch i Francji. Magazyn powstał  w ramach projektu How about You? realizowanego za pośrednictwem platformy eTwinning, którą stworzono w celu umożliwienia międzynarodowej współpracy nauczycieli w krajach Unii Europejskiej.

 

Czytaj więcej: How about you?

Joomla Template - by Joomlage.com