Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

Łyżwiarstwo figurowe

Mistrzostwa Szkoły klas Oa, Ia, IIa w łyżwiarstwie figurowym !!!

 

           Dnia 27.04.2015 na lodowisku w Olivii odbyły się Mistrzostwa Szkoły klas 0,I,II w łyżwiarstwie figurowym. Pokazom dzieci towarzyszyło wiele emocji związanych z występem. Każdy uczeń miał możliwość samodzielnego wykonania wcześniej poznanego układu na tafli lodowej. Programy oceniała komisja złożona z trzech sędziów.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Szkoły klas Oa, Ia, IIa w łyżwiarstwie figurowym !!!

Nasze najmłodsze solistki i soliści powrócili z Mistrzostw Polski Młodzików

 

Opole było miastem, które gościło w  ostatnim czasie najlepszych łyżwiarzy w klasach najmłodszych tzw. kolorowych.  Z naszej szkoły jak i klubu do zmagań tych zakwalifikowała się dość spora liczba  uczniów - 12 zawodników. IV miejsce w klasie złotej solistów zajął Maciej Opora.

Czytaj więcej: Nasze najmłodsze solistki i soliści powrócili z Mistrzostw Polski Młodzików

Mistrzostwa Polski w Tańcach na lodzie

 

         W dniach 10-11.03.2017r. w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików oraz Novice w konkurencji Tańców na Lodzie. W zawodach tych wzięły udział trzy pary, reprezentujące naszą szkołę oraz klub GKS „Stoczniowiec”.

W kategorii Novice, Oliwia Borowska i Filip Bojanowski zajęli II miejsce i uzyskali tytuł V-ce Mistrza Polski.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Polski w Tańcach na lodzie

Nasze solistki i soliści wrócili z zawodów ogólnopolskich w Łodzi

 

                     W dniach 9-12.03.2017 w Łodzi odbyły się zawody o Puchar Łodzi w klasach brązowej, srebrnej i złotej oraz Mistrzostwa Polski Novice. Spośród 23 uczniów naszej szkoły biorących udział w tej imprezie najlepsze rezultaty uzyskali: w kategorii solistów Advance Novice I - Maciej Opora IV miejsce ( 53,82 pkt.).

Czytaj więcej: Nasze solistki i soliści wrócili z zawodów ogólnopolskich w Łodzi

Mini Europa XIII - Kuba Janicki na II miejscu !

W dniach 3-5.03.2017 w Warszawie odbyły się zawody międzynarodowe Mini Europa XIII. Swoje układy łyżwiarskie zaprezentowali zawodnicy z takich państw jak: Rosja. Białoruś, Litwa, Łotwa, Szwecja, Dania, Francja, Czechy w różnych kategoriach wiekowych.

 

Czytaj więcej: Mini Europa XIII - Kuba Janicki na II miejscu !

Joomla Template - by Joomlage.com