Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

Hokej

II Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie U12 Amber Cup 2016 zakończony

W ubiegły weekend, po trzech dniach zaciętych pojedynków pomiędzy drużynami z Danii, Rosji i Polski Turniej Amber Cup 2016 został oficjalnie zakończony.

Czytaj więcej: II Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie U12 Amber Cup 2016 zakończony

II Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie U12 Amber Cup 2016

Jeszcze nie do końca zdążyliśmy ochłonąć po zwycięstwie w ostatnim turnieju, a tymczasem w najbliższy weekend (08-10.04.2016) mamy zaszczyt zaprosić wszystkich na kolejną dawkę emocji, którą zaserwują nam nasi kolejni uczniowie, biorący udział w II Międzynarodowym Turnieju Hokeja na Lodzie U12 Amber Cup 2016.

 

Czytaj więcej: II Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie U12 Amber Cup 2016

Olivia Cup 2016

Gorąco pragniemy zaprosić na Międzynarodowy Turniej Mini-Hokeja na lodzie Olivia Cup 2016, który odbędzie się w dniach 2-3.04.2016 na lodowisku Hali Olivii.

  

Czytaj więcej: Olivia Cup 2016

UWAGA!!! Kosmetyczna zmiana i przypomnienie o II edycji konkursu fotograficznego „Zamrożone emocje”

 

Zwycięzca I edycji - Pani Aga Dawid.

 

UWAGA!!! KOSMETYCZNA ZMIANA W REGULAMINIE!!! Ze względu na ogromną ilość zdjęć zrobionych podczas ostatnich dwóch turniejów Amber Cup oraz Olivia Cup zdecydowaliśmy się wprowadzić małą poprawkę w zasadach konkursu.

 

II edycja konkursu sportowo-fotograficznego "Zamrożone emocje" przeznaczona jest dla wszystkich rodziców (tu następuje zmiana) zawodników hokeja na lodzie uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 35.

Czytaj więcej: UWAGA!!! Kosmetyczna zmiana i przypomnienie o II edycji konkursu fotograficznego „Zamrożone emocje”

NASI ABSOLWENCI (3): Igor Smal

 Kontynuujemy dalszy ciąg artykułów o naszych wychowankach.  Dzisiaj przedstawimy losy Igora Smala, który będąc w trzeciej klasie gimnazjum zdecydował się na szlifowanie swoich umiejętności hokejowych w Szwecji.

Czytaj więcej: NASI ABSOLWENCI (3): Igor Smal

Joomla Template - by Joomlage.com