Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

Zobacz dlaczego MY

Zobacz DYSCYPLINY w szkole klikając na ikonę

Szkolne projekty

Ważne linki

Jak często jesteśmy odwiedzani

06377051
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
533
735
4701
6369341
8918
9078
6377051

Twoje IP: 107.20.120.65
Czas serwera: 2017-12-18 16:39:41

Kolejna edycja Olivia Cup oraz Amber Cup za nami

 

 Dzięki ogromnemu wkładowi i poświęceniu rodziców dwa pracowite weekendy mieli uczniowie naszej Szkoły, hokeiści reprezentujący GKS Stoczniowiec Gdańsk. W odstępie zaledwie tygodnia na lodowiskach hali Olivii odbyły się prestiżowe turnieje: Olivia Cup oraz Amber Cup.

  W dniach 1-2 kwietnia odbył się II Międzynarodowy Turniej Olivia Cup dla zawodników z rocznika 2007 i młodszych. Na taflach gdańskiego lodowiska swoje umiejętności zaprezentowało około 100 młodych zawodników, przedstawicieli 10 drużyn z Polski, Litwy, Białorusi i Rosji. GKS Stoczniowiec do boju posłał nawet dwa zespoły. Drużynie UKS Olivia I Gdańsk udało się obronić zeszłoroczny sukces, czyli zajęcie I miejsca. UKS Olivia II Gdańsk, pomimo wielkiej woli walki, musiała zadowolić się IX miejscem.

 

 

Końcowa klasyfikacja Olivia Cup 2017: 

1. UKS Olivia I Gdańsk

2. Dinamo I Mińsk

3. Feniks 2008 Kaliningrad

4. Feniks 2007 Kaliningrad

5. Dinamo II Mińsk

6. Griunvaldas Kowno

7. Legia Warszawa

8. MKS Sokoły Toruń

9. UKS Olivia II Gdańsk

10. Yantarnaya Zvezda Kaliningrad

 W III Międzynarodowym Turnieju Amber Cup wzięły udział hokejowe zespoły z Rosji, Białorusi, Czech, Polski i oczywiście gospodarze imprezy - drużyna Stoczniowca Gdańsk. Była to trzecia edycja tego międzynarodowego turnieju. Na taflach lodowych Hali Olivia pomiędzy 7. a 9. kwietnia doszło do przeszło 30. pojedynków młodych hokeistów z roczników 2004-05, rozgrywanych równocześnie na dwóch lodowiskach. Nasza drużyna zajęła, tak samo jak w zeszłym roku, IV miejsce.

 

Końcowa klasyfikacja Amber Cup 2017:

1. HK Svetlogorec

2. HK Brześć

3. AZ Havirov

4. GKS Stoczniowiec

5. Yantarnaya Zvezda Kaliningrad

6. MKS Sokoły Toruń

7. Dinamo Mińsk

8. Legia Warszawa

9. UKH Dębica

 Ambasadorem obu imprez był nasz wychowanek Aron Chmielewski. Reprezentant Polski w hokeju, wychowanek Stoczniowca, aktualnie gracz czołowej drużyny czeskiej ekstraklasy Oceleari Trinec, postanowił w sposób szczególny wyróżnić jednego, losowo wybranego zawodnika w turnieju Olivia Cup. Jeden z młodych hokeistów dostał kij z autografem Arona Chmielewskiego. Natomiast podczas Amber Cup najlepszy zawodnik otrzymał od naszego byłego ucznia bluzę meczową z autografem.

 Nasz uczeń Bartek Jachim, młody zawodnik GKS Stoczniowiec, został wybrany najlepszym bramkarzem III Międzynarodowego Turnieju Amber Cup.

 

GRATULACJE!!!

 

Joomla Template - by Joomlage.com