Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

Zobacz dlaczego MY

Zobacz DYSCYPLINY w szkole klikając na ikonę

Szkolne projekty

Ważne linki

Jak często jesteśmy odwiedzani

06377166
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
648
735
4816
6369341
9033
9078
6377166

Twoje IP: 54.226.132.197
Czas serwera: 2017-12-18 20:11:16

III edycja konkursu "Zamrożone emocje"

Zwyciężczyni I i II edycji - Pani Aga Dawid.

 

Konkurs przeznaczony jest dla rodziców zawodników hokeja na lodzie uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 35 z klasami sportowymi.

  

 

1. Temat konkursu 

 

Tematem konkursu jest zrobienie jak najbardziej ciekawego i dynamicznego zdjęcia swoim pociechom w trakcie zajęć sportowych na lodzie. Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne wykonane samodzielnie, będące oryginałami.

 

 

2. Organizatorzy konkursu 

 

Organizatorem konkursu, a zarazem jury są trenerzy: Artur Lehmann, Krzysztof Lehmann, Janusz Bochiński oraz Zenon Obłoński.

 

 

3. Cel konkursu

 

Celem konkursu jest:

a) promocja zajęć hokeja na lodzie,

b) zapewnienie emocji oraz wypełnienie czasu rodzicom obserwującym swoje dzieci,

c) propagowanie sztuki fotografowania,

d) zabawa dla dzieci i rodziców.

 

4. Uczestnicy

 

 W Konkursie może wziąć udział każdy z rodziców bądź opiekunów uczniów Szkoły Podstawowej nr 35 z klasami sportowymi.

 

 

5. Zdjęcia konkursowe

Zdjęcia konkursowe należy przesłać wyłącznie w wersji cyfrowej w formacie „jpg” w najlepszej jakości kompresji i rozmiarze nie większym niż 10 MB. Zdjęcia zgłaszane do Konkursu mogą zostać poddane obróbce cyfrowej odpowiadającej zabiegom stosowanym w ciemni fotograficznej, polegających na rozjaśnianiu, kontrastowaniu, redukcji koloru, wypalaniu itp. Zmiany polegające na fotomontażu oraz manipulacji cyfrowej są niedopuszczalne.

 

6. Terminy

 

 

 

Wykonane zdjęcia należy przesłać w terminie do 30 kwietnia 2017 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

7.   Wymagania dotyczące prac konkursowych oraz postanowienia końcowe

 

 

 

Jeden Uczestnik może nadesłać łącznie do pięciu zdjęć. W przypadku nadesłania większej liczby zdjęć przez jednego Uczestnika, Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru pięciu zdjęć metodą losową, bez uwzględnienia w Konkursie pozostałych prac tego Uczestnika. Autorzy prac wraz z nadesłaniem zdjęcia potwierdzają o posiadaniu praw autorskich do wykonanych prac wyrażają zgodę na przetwarzanie, powielanie oraz reprodukcję materiałów (całych lub fragmentów) w celach promocyjnych ZKPiG nr 17 bez żadnego wynagrodzenia dla Autorów.

 

 

 

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone!!!

 

Joomla Template - by Joomlage.com